nowy Wyprzedaż! Zobacz większe

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW 12,13 LAT

Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12,13 lat Runda I; Ostrowiec Świętokrzyski 24,25 marca 2018 r. Srebro dla Łucji Zych, brąz dla Szymka Skulskiego

W Ostrowcu Świętokrzyskim odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12-13 lat. W zawodach brało udział 16 klubów pływackich województwa podkarpackiego i świętokrzyskiego reprezentowanych przez 209 zawodników.
UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowała 13 osobowa ekipa w składzie: Łucja Zych, Szymon Skulski, Amelia Ślęczka, Zuzanna Garbacz, Kinga Rękas, Roksana Knap, Marcelina Zięba, Anna Jaworek, Alicja Szymańska, Szymon Brzozowski, Piotr Szczepan, Adam Chmielowski, Jakub Kalita.

Srebrny medal na dystansie 100 m stylem grzbietowym wywalczyła Łucja Zych z czasem 1:18,69 i niewiele brakło jej do medalu na 200 m stylem grzbietowym gdzie zajęła 4 miejsce. Jej klubowy kolega Szymon Skulski na dystansie 100 m stylem dowolnym zdobył brązowy medal z czasem 1:01,04, a na 100 m stylem motylkowym zajął 4 miejsce uzyskując czas 1:09,53.